• 099 667 95 87  097 683 05 25 viber  Email: info@vista-design.com.ua"   м. Київ, вул. В. Сосюри, 6, оф.303/2
  • Графік роботи 9:00-18:00 (пн-пт)

Про нас

  • Home
  • /
  • Про нас


Хороший інтер’єрний дизайн – це простір, який відповідає стилю життя, звичкам, характеру людини. Ми створюємо лише сучасний дизайн, який відображає твою особистість. Стильний організований інтер’єр є основою для щастя. Дизайн і комфорт мають значення в житті успішної людини.

ЧОМУ МИ:

Ми вивчаємо ринок будівельних і обробних матеріалів і йдемо в ногу з часом, вивчаємо нові технології, враховуємо потреби замовників і шукаємо шляхи для їх реалізації. НАША команда молодих фахівців відвідує виставки, спілкується з виробниками, співпрацює з меблевими компаніями по виготовленню меблів на замовлення, що дає можливість мати базу готових рішень по оснащенню об’єктів. Ми прагнемо не просто показати картинку готового об’єкту, а реалізувати під ключ Вашу мрію з найменшими втратами для Вас часу і фінансових витрат.

Ми боремося за хорошу репутацію і як рекомендації можете побачити наші реалізовані проекти. Колективний стиль роботи прискорить процес реалізації проекту.

Квартира з дизайном – не лише престижно, ми прагнемо до функціонального наповнення вашого простору продумавши кожен його елемент. Хороший дизайн – це непомітний дизайн!

Стиль роботи із замовником- це індивідуальний підхід, складання технічного завдання, виявлення всіх потреб майбутнього простору, підбір візуальних кольорових рішень і наповнень майбутнього житла, стильове рішення, розробка технічної частини проекту, 3D-візуалізація і супровід проекту з вирішенням всіх виникаючих питань в процесі.